KONTAKT:

509 515 056

polramwarszawa@gmail.com

WARSZAWA, WYLOTOWA 20c

 

OBRAZY

W naszej pracowni doskonale wiemy, że każdy obraz potrafi prawdziwie rozświetlić wnętrze, dodać mu charakteru, rozluźnić nieco aranżację lub przyciemnić niektóre obszary mieszkania lub domu. Wszystko zależy zarówno od rozmiarów i kolorystyki płótna, stylu malarskiego jak i oprawy, w jaką dany obraz został zamknięty. Niekiedy oprawa do obrazu może być bardziej widowiskowa niż sam obraz, ale najlepiej kiedy stanowi naturalne uzupełnienie i zwieńczenie dzieła malarskiego – zarówno pod względem elementów zdobniczych, kolorystyki czy zastosowanego materiału.

Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym profesjonalnie wykonać można ramy do obrazów na zamówienie z indywidualnymi parametrami – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu. W naszej pracowni oprawa obrazów Warszawa posiadamy ogromne doświadczenie i praktykę w podobnych realizacjach, dzięki czemu gwarantujemy szybkie wykonanie usługi i rewelacyjne efekty końcowe – bez uszczerbku dla wartości artystycznej samego obrazu.

Wykonujemy ramy do obrazów na zamówienie

Ponieważ każdy obraz to indywidualne dzieło o własnych walorach, często niezbędne jest wykonanie nietypowej, unikalnej ramy do danego obrazu. Dysponujemy całym przekrojem materiałów, z których możemy wykonać dla Państwa ozdobne ramy obrazów Warszawa lub ramy wyjątkowo delikatne, minimalistyczne lub nowoczesne. W zależności od Państwa potrzeb, aranżacji danego pomieszczenia czy wielkości płótna, przygotujemy indywidualny kosztorys oraz projekt oprawy do zaakceptowania.

Sprzedaż obrazów Warszawa

Mając świadomość, że rynek wciąż się zmienia, tak samo jak oczekiwania klientów i preferencje zamawiających, posiadamy w swojej ofercie nie tylko gotowe obrazy z obramowaniem. Możemy zaprezentować Państwu szeroki asortyment obrazów bez ram, które po zawieszeniu na ścianach dają wyjątkowo futurystyczny klimat. Oprócz obrazów już gotowych, nasz sklep z ramami do obrazów Warszawa umożliwia także kontakt z zaufanymi i rekomendowanymi lokalnymi artystami-malarzami, którzy mogą wykonać dla Państwa na zamówienie płótno od podstaw, które następnie my obramujemy według precyzyjnie ustalonego indywidualnego projektu.

Prowadzimy sprzedaż obrazów oprawionych w ramy jak też do zawieszenia bez ram ( zamalowane boki). Współpracujemy również z artystami malującymi obrazy wszelkiego rodzaju na zamówienie. Poniżej nasza oferta obrazów do sprzedaży. Zapytania o dostępność i ceny telefonicznie lub na e-mail. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

Call Now Button