KONTAKT:

509 515 056

polramwarszawa@gmail.com

WARSZAWA, WYLOTOWA 20c

 

RAMY

Jakie ramy oferuje nasza pracownia oprawy obrazów Warszawa?

Nasza pracownia wykonuje ramy zarówno drewniane jak i aluminiowe. Proponujemy Państwu ponad 700 wzorów ram do obrazów. Wykonujemy ramy i obsadzamy w nich obrazy w naszej pracowni, jak również robimy ramy na zamówienie z wysyłką. Posiadamy profesjonalne maszyny i urządzenia do wykonywania ram. Naciągamy też płótna na krosna malarskie (blejtramy) Poniżej przedstawiamy niektóre wybrane wzory ram z naszej oferty.

 

Nasza pracownia zajmuje się oprawą grafik, obrazów i innych dzieł sztuki. Wykonujemy piękne i gustowne ramy do obrazów na zamówienie, spełniając wszelkie oczekiwania naszych Klientów. U nas można zamówić dowolną ramę o wybranym kształcie, formacie i kolorystyce. Podejmujemy się również niestandardowych zleceń, zawsze przykładając największą staranność do naszych usług. 

Pracownia oprawy obrazów Warszawa

Jeżeli zależy Ci na oryginalnej, niebanalnej ramie do obrazu lub grafiki, z przyjemnością podejmiemy się takiego zadania w naszej pracowni. Chętnie doradzamy również odpowiednie ramy do obrazów i wskazujemy nasze przykładowe projekty, aby stworzyć każdemu Klientowi maksymalny wybór. Nasze ramy to produkty zawsze najwyższej jakości, wykonywane starannie, z dbałością o każdy szczegół. Doceniają nas Klienci z całej Warszawy, chętnie wracając po kolejne zamówienia.

Z przyjemnością wykonujemy zarówno ramy klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Profesjonalnie doradzamy wybór odpowiedniej ramy, kierując się naszym bogatym doświadczeniem. U nas można też zamówić lustro w dowolnym rozmiarze i oprawić je w wybraną przez siebie ramę. Takie lustro można idealnie dopasować do swoich potrzeb oraz możliwości mieszkania.

Profesjonalny sklep z ramami do obrazów Warszawa

W naszym sklepie czekają na Państwa gotowe rozwiązania, które można dopasować do obrazów, ale chętnie przyjmujemy też zamówienia niestandardowe i wykonujemy unikatowe ramy, które są niepowtarzalne. Posiadamy bardzo bogaty wybór ram do obrazów i stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne wzory. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi pracami, jak również odwiedzenia naszej warszawskiej pracowni, gdzie można je obejrzeć na żywo. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w dopasowaniu idealnej ramy, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do nas!

Call Now Button