KONTAKT:

509 515 056

polramwarszawa@gmail.com

WARSZAWA, WYLOTOWA 20c

 

GRAFIKA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej pracowni ram i obrazów w Warszawie. U nas możecie Państwo dopasować idealne ramy i antyramy do swoich grafik i plakatów. Takie prace warto oprawiać, aby zachowały swój nienaganny wygląd przez długie lata. Odpowiednie zabezpieczenie sprawia, że nawet słońce i inne warunki nie są w stanie wpłynąć negatywnie na stan grafiki. Oprawa grafik, plakatów, dyplomów oraz innych prac to nasza specjalność. W naszej pracowni z przyjemnością pomagamy w dopasowaniu odpowiedniej ramy lub antyramy oraz passe partout. Możemy pochwalić się bogatym wyborem wzorów i kolorów.

Oprawy passe partout Warszawa

Plakaty, dyplomy, grafiki można obsadzać w dowolnych ramach, lub w antyramach co jest opcją tańszą lecz nie tak efektowną. Do oprawy tych prac dla lepszego efektu artystycznego można dodać passe-partout w dowolnym wymiarze i kolorze. Dzięki niemu, całość wygląda znacznie bardziej elegancko i stylowo. Dobrze dopasowane passe partout może też całkiem odmienić charakter dzieła i sprawić, że nabierze głębi. Nasza pracownia oferuje bardzo bogaty wybór kolorystyczny, dzięki czemu możemy idealnie dopasować tło do grafiki lub plakatu.

Najlepsza oprawa grafik passe partout Warszawa

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym idealnie dopasujesz oprawę do swojego dzieła, serdecznie zapraszamy właśnie do nas! Z przyjemnością:

  • doradzimy wybór odpowiedniej oprawy – ramy lub antyramy,
  • dopasujemy odpowiednie passe partout,
  • oprawimy grafikę w sposób estetyczny i solidny.

W naszej pracowni dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy wykonywać antyramy z pleksi i szkła w różnych rozmiarach, jak również prawdziwe ramy z drewna lub tworzywa.

Antyrama to pleksi ewentualnie szkło i płyta HDF o grubości 3 mm, pomiędzy które wkłada się dzieło i mocuje specjalnymi „spinkami”. Maksymalne wymiary antyram wykonywanych ze szkła są ograniczone ze względów praktycznych, ponieważ szkło łatwo ulega uszkodzeniu i jest cięższe od pleksi, maksymalny wymiar antyramy ze szkła to 100cm x 70cm. Natomiast antyramy z pleksi można wykonywać w dużych wymiarach. Antyrama nie jest oprawą tak upiększająca dzieło, jak efektowna rama, ale za to jest tańsza.

Najszybsza oprawa plakatów Warszawa

Nasze usługi świadczymy zawsze sprawnie, szybko i solidnie. Dzięki doświadczeniu doskonale znamy się na swojej pracy i z przyjemnością doradzamy najlepsze rozwiązanie w kwestii oprawy grafik i plakatów. Serdecznie zapraszamy do naszej Warszawskiej pracowni zlokalizowanej w dzielnicy Wawer, w której można zapoznać się z wieloma naszymi realizacjami, jak również skorzystać z naszej fachowej pomocy w dopasowaniu idealnej oprawy.

Call Now Button