KONTAKT:

509 515 056

polramwarszawa@gmail.com

WARSZAWA, WYLOTOWA 20c

 

PASSE-PARTOUT

Najpiękniejsze oprawy passe-partout Warszawa

Wykonujemy oprawy prac w passe-partout. Można je stosować w obrazach obsadzonych w ramy, w antyramach, oprawach grafik, dyplomów, plakatów. Posiadamy szeroki wachlarz rodzajów i kolorów kartonów oraz profesjonalne narzędzia do ich wycinania. Passe-partout to doskonałe rozwiązanie w wielu przypadkach. Dzięki niemu, można wydobyć charakter z obrazu lub sprawić, że zmieni się jego odbiór. Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej kolorystyki passe-partout. Niekiedy powinien być to karton w kolorystyce znajdującej się na obrazie, a innym razem sprawdza się kontrastowa kolorystyka.

 

Nasza pracownia oprawy obrazów znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wawer. Profesjonalnie zajmujemy się oprawą różnych dzieł sztuki oraz doradztwem. Z przyjemnością dopasowujemy odpowiednie ramy do obrazów, kierując się oczekiwaniami Klientów, jak również naszym doświadczeniem. U nas można oprawić nie tylko obrazy, ale także grafiki, plakaty, czy dyplomy. Podejmujemy się wszelkich, nawet bardzo trudnych wyzwań. Posiadamy też ogromny wybór ram w całej Warszawie, ponieważ oferujemy ich ponad 700! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wykonujemy najpiękniejsze passe partout Warszawa

Chcąc oprawić obraz jak najstaranniej i efektownie, często doradzamy naszym Klientom wybór odpowiedniego passe-partout. W połączeniu z piękną, stylową ramą, wykonaną u nas na zamówienie, robi ono zawsze ogromne wrażenie i wzmacnia przekaz obrazu. Może on zyskać elegancji lub stać się nieco bardziej szalony. Z przyjemnością wykonujemy ramy na indywidualne zamówienie naszych Klientów. Nasza pracownia oprawy obrazów Warszawa oferuje kilkaset różnych ram, ale możemy też stworzyć unikalny projekt dla Klienta. Zawsze aktywnie uczestniczymy w procesie dopasowania passe-partout, ponieważ doświadczenie sprawia, że najczęściej udaje nam się dopasować rozwiązanie optymalne.

Oprawa grafik passe-partout Warszawa

Bardzo często zajmujemy się profesjonalną oprawą grafik oraz plakatów. Oferujemy zarówno ramy, jak i antyramy ze szkła lub z pleksi. W takim przypadku wybór odpowiedniego passe-partout również jest doskonałym rozwiązaniem, na które warto się zdecydować. Nawet w przypadku zwykłej antyramy można w ten sposób uzyskać bardzo ciekawy efekt. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi pracami oraz do odwiedzenia naszego sklepu w Warszawie. Z największą przyjemnością dopasujemy odpowiednie rozwiązanie dla Państwa.

 

 

Call Now Button